Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Walizki podróżne muszą być przede wszystkim wytrzymałe. Tylko dzięki temu mogą zapewnić bezpieczny i spokojny transport rzeczy osobistych, potrzebnych podczas wyjazdów. Z tego względu warto zdecydować się na walizki podróżne z polipropylenu PP.

Walizki z polipropylenu – gwarancja jakości i trwałości

Polipropylen (PP) nadaje walizkom szczególnych właściwości. Są w stanie znieść bardzo duże obciążenie bez ryzyka uszkodzenia torby. Przypadkowe uderzenie czy przeciążenie nie spowoduje pęknięcia, a co najwyżej wgniecenie, które można szybko i własnoręcznie naprawić. Walizki z polipropylenu są też odporne na chemikalia oraz wysokie temperatury wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie. Waga własna toreb wynosi zazwyczaj do 3,8 kg, nawet w przypadku bardzo dużych wymiarów.

Bogaty asortyment walizek podróżnych z polipropylenu

Posiadamy wiele modeli walizek z PP (polipropylenu), które różnią się między sobą wymiarami oraz kolorami. Posiadają też doskonałe wyposażenie, składające się m.in. z wysuwanego stelaża aluminiowego, obrotowych kółek, zamków TSA czy stopki do stawiania na ziemi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą walizek z polipropylenu i składania zamówień bezpośrednio przez nasz sklep internetowy. Więcej szczegółów dotyczących asortymentu i dostawy udzielamy telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl